7pack gamybos vadove edita
Susipažinkime: 7Pack gamybos vadovė Edita

Tam, kad įmonės gamybos procesas būtų efektyvus, o galutinė produkcija džiugintų klientus, už to turi stovėti profesionalus gamybos vadovas. 7Pack džiaugiasi turėdami šios srities profesionalę Editą. Susipažinkime su šia komandos nare, jos vaidmeniu bei vizija artimiau!

Edita, iš kur esate kilusi?

Gimiau ir užaugau Vilniuje, bet vėliau gyvenimas nuvedė pažinti kitų nuostabių vietų. Kur bebūčiau, Vilnius visuomet išliks mano gimtuoju miestu. Vertinu ir myliu jo unikalumą bei istoriją.

Kas atvedė į mitybos sektorių?

Maisto srityje dirbu jau per 20 metų. Maisto gamyba, sveika mityba bei gyvensena traukė nuo jaunystės, todėl savo pomėgį paverčiau profesija. Baigiau su tuo susijusius mokslus, tačiau mano įgūdžiai apima ne tik teorinį supratimą, bet ir praktinę patirtį. Abu juos taikau kurdama inovatyvius gardžius patiekalus. Mano patirtis spalvinga, teko atidarinėti naujus restoranus įvairiose Europos Sąjungos šalyse, tai leido praplėsti suvokimą apie maisto kultūrą. Pažinimas nuolat skatina tobulėti.

Kodėl nusprendėte pasinerti į sveikos mitybos gamybą kartu su 7Pack?

Maistas turi didelę įtaką žmogaus sveikatai. Daug domėjausi sveiko maisto ypatumais ir tai mane suvedė su 7Pack. Jie – vienintelė sveiko maitinimo įmonė, padedanti spręsti klientų problemas.

Kokia jūsų vizija bei tikslas 7Pack’e?

Sukurti visuomenę, kurioje suvokiama sveikos mitybos svarba ir visa tai įgyvendinama praktiškai. Norisi prisidėti prie ilgaamžiškumo didinimo ir gyvenimo kokybės kėlimo.

  • Krepšelis tuščias