Kas yra savaitinė mitybos ataskaita?
Savaitinė mitybos ataskaita – tai unikalus įrankis, sukurtas išskirtinai 7pack.lt klientams, skirtas stebėti ir analizuoti žmogaus mitybos įpročius per savaitę. Ji padeda suprasti, kaip atrodė jūsų mityba per paskutines penkias* dienas [*dienų skaičius priklauso nuo jūsų užsakyto plano laikotarpio].
Ataskaitos struktūra [turinys yra pavyzdinis]:
Kalorijų skaičius: kiekvienos dienos atskirai ir bendras per savaitę suvartotų kalorijų skaičius.
Makroelementai: baltymų, riebalų, angliavandenių, druskų, cukraus ir skaidulų kiekiai. Tai padeda stebėti, ar subalansuotai vartojami pagrindiniai maisto komponentai.
Vitaminai: išsamiai aprašoma, kokie vitaminai buvo gauti, pavyzdžiui, kiek vitamino C, vitamino D, ir kt. buvo gauta ir ar jų kiekiai atitinka rekomenduojamas PSO normas. Paspaudus ant vitamino ikonos atsidarys langas su pilna informacija apie tą vitaminą.
Paskutinėse 2 eilutėse [paryškinta] matysite koks yra skirtumas tarp tą savaitę gautų vitaminų ir rekomanduojamos PSO normos.
Ingredientai: nurodoma, kokie maisto produktai buvo vartojami daugiausiai.
Kam savaitinė mitybos ataskaita yra naudinga?
Savaitinė mitybos ataskaita yra naudinga:
- Sveikatos entuziastams – kurie rūpinasi savo sveikata ir subalansuota mityba.
- Sportininkams – norintiems stebėti savo mitybą ir užtikrinti tinkamą vitaminų ir mineralų kiekį.
Tai naudinga priemonė, siekiant geriau suprasti savo mitybos įpročius bei užtikrinti, kad organizmas gautų visas reikalingas maistines medžiagas.
Kaip užsisakyti savaitinę mitybos ataskaitą?
Savaitinę mitybos ataskaitą gauti gali tik 7pack.lt klientai, kurie yra užsisakę mitybos planą. Mitybos ataskaita kiekvieną penktadienį yra išsiunčiama automatiškai į užsakymo metu pateiktą el. paštą, nieko papildomai daryti nereikia.
Kiek savaitinė mitybos ataskaita kainuoja?
Šiuo metu savaitinė mitybos ataskaita yra nemokama.
Informacija apie vitaminus:
Vitaminas A yra gyvybiškai svarbus maistinis elementas, turintis didelę reikšmę sveikatai. Jis yra riebaluose tirpus vitaminas, būtinas normaliai regai, imuninei sistemai, reprodukcinei funkcijai ir odos sveikatai palaikyti. Vitaminas A taip pat vaidina svarbų vaidmenį ląstelių augime ir diferenciacijoje, o tai būtina normaliam organizmo augimui ir vystymuisi. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B1, dar žinomas kaip tiaminas, yra vandenyje tirpus vitaminas, atliekantis gyvybiškai svarbų vaidmenį energijos apykaitoje ir būtinas tinkamam nervų sistemos funkcionavimui. Norint išlaikyti gerą savijautą ir užkirsti kelią atitinkamiems sutrikimams, būtina geriau pažinti šios maistinės medžiagos svarbą organizme. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B12, taip pat žinomas kaip kobalaminas, yra vandenyje tirpus vitaminas, būtinas įvairioms kūno funkcijoms, įskaitant raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, DNR sintezę ir nervų ląstelių palaikymą. Jis yra unikalus dėl jame esančio mineralinio kobalto. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B2, taip pat žinomas kaip riboflavinas, yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris atlieka lemiamą vaidmenį energijos gamyboje, ląstelių veikloje ir sveikos odos bei geros regos palaikyme. Būtina jo pakankamai gauti su maistu, nes žmogaus organizmas vitamino B2 sintetinti negali. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B3 dar žinomas kaip niacinas. Tai yra vandenyje tirpus vitaminas, labai svarbus energijos apykaitai, DNR atstatymui ir įvairių signalinių molekulių gamybai organizme. Jis atlieka esminį vaidmenį palaikant bendrą sveikatą ir užkertant kelią kelioms pavojingoms sveikatos būklėms. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B4, taip pat žinomas kaip adeninas, yra junginys, susijęs su B vitaminų kompleksu. Tačiau jis nėra visuotinai pripažintas kaip esminis vitaminas, nes žmogaus organizmas gali jį sintetinti. Adeninas vaidina lemiamą vaidmenį ląstelių metabolizme ir DNR bei RNR formavime. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B5, taip pat žinomas kaip pantoteno rūgštis, yra vandenyje tirpus vitaminas. Jis labai svarbus kofermento A – molekulės, vaidinančios pagrindinį vaidmenį įvairiuose metabolizmo keliuose – sintezei. Taip pat būtinas angliavandenių, riebalų ir baltymų apykaitai, dalyvauja hormonų ir cholesterolio gamyboje. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B6, taip pat žinomas kaip piridoksinas, yra vandenyje tirpus vitaminas, atliekantis svarbų vaidmenį įvairiose fiziologinėse funkcijose. Jis dalyvauja aminorūgščių metabolizme, neurotransmiterių sintezėje, raudonųjų kraujo kūnelių gamyboje ir imuninėje veikloje. Norint išlaikyti optimalią sveikatą, būtina žinoti vitamino B6 šaltinius, jo naudą ir galimą riziką perdozavus. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B7, paprastai žinomas kaip biotinas, yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris yra B grupės vitaminų komplekso dalis. Jis vaidina lemiamą vaidmenį metabolizme, palaiko odos, plaukų ir nagų sveikatą bei tinkamą neurologinę funkciją. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas B9, dar žinomas kaip folio rūgštis, yra vandenyje tirpus vitaminas, labai svarbus įvairioms kūno funkcijoms, ypač DNR sintezei, ląstelių dalijimuisi ir raudonųjų kraujo kūnelių susidarymui. Jis ypač reikšmingas prieš pastojant ir nėštumo metu. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas C – vandenyje tirpus vitaminas, dar žinomas kaip askorbo rūgštis. Jis būtinas įvairioms fiziologinėms funkcijoms, bet labiausiai žinomas dėl savo antioksidacinių savybių bei vaidmens stiprinant imuninę sistemą. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas ir dažnai vadinamas saulės vitaminu. Jis unikalus tuo, kad jį gali sintetinti pats organizmas, veikiamas saulės spindulių. Taip pat jis gaunamas iš maisto šaltinių bei maisto papildų. Deja, daugeliui žmonių vitamino D trūksta, o tai gali sukelti įvairius negalavimus. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Vitaminas E yra riebaluose tirpių junginių grupė, žinoma dėl savo stiprių antioksidacinių savybių. Ši svarbi maistinė medžiaga atlieka lemiamą vaidmenį saugant ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, palaikant imuninę funkciją ir odos sveikatą. Daugelis žmonių vis dar nežino apie jo naudą ir šaltinius, todėl gali atsirasti vitamino E trūkumas, turintis įtakos bendrai sveikatai. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Informacija apie mikroelementus:
Selenas – mineralas, aptinkamas dirvožemyje. Šio mineralo kiekis maiste dažnai priklauso nuo seleno koncentracijos dirvožemyje ir vandenyje, kuriame jis buvo užaugintas. Nors žmonėms seleno reikia labai nedideliais kiekiais, jis yra būtinas skirtingiems organizmo procesams užtikrinti. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Magnis – būtinas mineralas ir šimtų fermentų kofaktorius. Magnis dalyvauja daugelyje fiziologinių procesų, įskaitant energijos gamybą, nukleino rūgščių ir baltymų sintezę, jonų pernašą, ląstelių signalizaciją, taip pat atlieka struktūrines funkcijas. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Jodas – pagrindinė skydliaukės hormonų, kurie reikalingi visą gyvenimą normaliam augimui, neurologiniam vystymuisi ir medžiagų apykaitai, sudedamoji dalis. Maždaug 60% jodo žmogaus organizme yra sukaupta skydliaukėje, o tai rodo, kad tai ypatingai svarbus elementas normaliai skydliaukės veiklai, pats jodas dalyvauja išskiriant skydliaukės gaminamus hormonus. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Geležis – esminis mineralas, reikalingas deguonies pernešimui ir energijos gamybai. Ji yra pagrindinė hemoglobino – baltymo raudonuosiuose kraujo kūneliuose – sudedamoji dalis, padedanti pernešti deguonį iš plaučių į visas kūno ląsteles. Geležis taip pat svarbi mioglobino – baltymo, kuris kaupia deguonį raumenyse – veiklai, bei dalyvauja daugybėje fermentinių reakcijų, reikalingų ląstelių augimui ir sveikai imuninei sistemai palaikyti. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Kalcis – maistiniu požiūriu kalcis yra esminis mineralas, kuris atlieka svarbų vaidmenį organizme. Jis padeda formuoti ir išlaikyti stiprius kaulus ir dantis, reguliuoja raumenų susitraukimą, nervinių impulsų perdavimą ir kraujo krešėjimą. Kalcis taip pat dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose ir hormonų veikloje. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Fosforas – esminis struktūrinis ląstelių membranų ir nukleino rūgščių komponentas, taip pat dalyvauja keliuose biologiniuose procesuose, įskaitant kaulų mineralizaciją, energijos gamybą, ląstelių signalizaciją per fosforilinimo reakcijas ir rūgščių bei šarmų homeostazės reguliavimą. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Kalis – esminis mineralas ir elektrolitas, kuris atlieka svarbų vaidmenį įvairiuose organizmo procesuose. Jis būtinas normaliam nervų impulsų perdavimui, raumenų funkcijai, įskaitant širdies veiklą, ir skysčių balanso palaikymui organizme. Kalis taip pat padeda reguliuoti kraujospūdį ir prisideda prie sveikos medžiagų apykaitos. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Cinkas – maistiniu požiūriu būtinas mineralas, reikalingas katalizinėms, struktūrinėms ir reguliacinėms organizmo funkcijoms. Jis atlieka svarbų vaidmenį daugybėje biologinių procesų, įskaitant imuninės sistemos funkcijas, baltymų sintezę, ląstelių dalijimąsi ir žaizdų gijimą. Spauskite čia ir sužinokite daugiau…
Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis.
Bendri klausimai:
El. paštas – [email protected]
Tel.nr.: +370 663 53533
Mitybos konsultacijos, planų parinkimas:
El. paštas – [email protected]
Tel.nr.: +370 612 60 878
Nežinote, kurį planą rinktis?
Susisiekite su mumis aukščiau nurodytais kontaktais I-IV 7:00-16:00val.; V 7:00-15:00val.
Nedarbo metu kviečiame kreiptis el. paštu.
Užsakymus priimame tik svetainėje arba aukščiau nurodytais kontaktais.
Mitybos planus pristatome Vilniuje, Kaune, Vievyje ir Elektrėnuose.