Kiek kainuoja sveika mityba 7pack
Kiek kainuoja sveika mityba?

Dažnai žmonės teisinasi, jog negali maitintis sveikai, nes tai jiems yra per brangu. Specialistai vieningai tvirtina – sveika mityba nebūtinai turi būti brangesnė, tereikia žinoti, ką rinktis. Apskritai kalbant apie mitybos kaštus derėtų vertinti ilgalaikę perspektyvą, tuomet aiškiai suprasite, kad investuoti į kokybišką maistą daugiau nei verta!

Kas yra sveika?

Pirmiausia derėtų apibrėžti, kas apskritai yra sveika mityba. Klaidingai manoma, kad tai būtinai tik išskirtinai brangūs, vien ekologiški produktai. Žinoma, produkto grynumas ir „švarumas“ visada yra svarbūs veiksniai, bet sveikoje mityboje svarbiausia ne tai. Norint, kad jūsų kūnas jaustųsi gerai, pirmiausia svarbu subalansuoti maistinių medžiagų santykį. Kiekvienas mes kasdien su maistu turime gauti angliavandenių, baltymų, riebalų, taip pat ir vitaminų bei mineralinių medžiagų. Daugelis mokslininkų rekomenduoja, kad dienos kalorijų dalis, gaunama su angliavandeniais, neviršytų 55 %, su riebalais – 30 %, o su baltymais – 15 %. Žinoma, individualiai šios proporcijos gali skirtis, priklausomai nuo žmogaus sveikatos būklės, fizinio aktyvumo ir kitų asmeninių veiksnių. Kiti svarbūs sveikos mitybos principai:

  • Valgyti įvairų, šviežią, kuo mažiau perdirbtą maistą.
  • Gaminant kuo dažniau rinktis garinimą, virimą, vengti riebaluose kepto maisto.
  • Augalinį maistą rinktis dažniau nei gyvulinį. Ypač kalbant apie gyvulinės kilmės riebalus – juos keisti augaliniais aliejais.
  • Per dieną suvalgyti bent kelias porcijas vaisių ir daržovių – bent 400 g kasdien.
  • Raudoną mėsą dažniau keisti balta, žuvimi, ankštinėmis daržovėmis.
  • Pirmenybę teikti liesiems pieno produktams.
  • Vengti pridėtinio cukraus, druskos pertekliaus (rekomenduojama iki 5 g per dieną) ir nenatūralių maisto priedų.
  • Riboti kofeino, alkoholio vartojimą.

Ar tikrai brangiau?

Gali atrodyti, kad sveikas maistas yra brangesnis, bet ar tikrai? Taip, ekologiški kaimiški kiaušiniai kainuoja brangiau nei narvuose laikomų vištų. Brangiau kainuoja ir ekologiniuose turgeliuose esanti mėsa… Puiku, jeigu galite rinktis aukščiausios kokybės produktus – tai neginčytinai yra geriausias variantas. Vis dėlto vertinant sveikos mitybos kainą derėtų kalbėti ne apie tai. Sveikai maitintis galima renkantis įprastus produktus iš prekybos centrų, tereikia atidžiai skaityti sudėtį ir išmanyti, ko apskritai jums reikia. Sveikatai palankūs produktai nėra brangesni už nesveikus. Tarkime, gabalėlis šviežios kalakutienos kainuoja panašiai ar netgi pigiau nei toks pats kiekis rūkytos dešros. Maišelis kruopų kur kas pigesnis už pakelį traškučių… Šviežios daržovės, ypač sezoninės, ne ką brangesnės, o dažnai ir pigesnės už įvairius pusgaminius… Visumoje nesveikas pirkinių krepšelis dažnai būna brangesnis už sveiką, mat pastarajame atsiduria tik tai, ko iš tiesų reikia mūsų organizmui, o ne mūsų paikoms užgaidoms patenkinti.

Galiausiai labai svarbu viską vertinti ilgalaikėje perspektyvoje. Vizitai pas gydytoją, įvairūs tyrimai, vaistai, gydomosios terapijos kainuoja nepalyginamai brangiau nei kasdienė sveika mityba, leidžianti atrodyti ir jaustis gerai be medikų įsikišimo. Galiausiai, juk sveikata yra brangiausias turtas, tad investuoti į ją visuomet verta.

Kaip taupyti padeda 7Pack?

7Pack mitybos planų kainos dienai prasideda nuo 19-20 Eur asmeniui. Daug tai ar mažai, kiekvienas greičiausiai atsakys skirtingai. Prieš vertinant kainą būtina žinoti, kad užsisakius bet kurį pasirinktą mitybos planą gausite subalansuoto maisto rinkinį, leidžiantį valgyti ir sveikai, ir skaniai. 7Pack patiekalai gaminami tik iš kruopščiai atrinktų šviežių produktų, visuomet subalansuojamas maistinių medžiagų kiekis, todėl jums tuo nebereikia rūpintis. Kliento užduotis – tik mėgautis gautu maistu.

Jeigu norėtumėte pasirinkti negaminti maisto namie, o valgyti restoranuose ir kavinėse, tai atsieitų žymiai brangiau nei 7Pack paslaugos. Greičiausiai vien už pietus ar vakarienę sumokėtumėte tiek, kiek už visos dienos meniu užsisakant 7Pack mitybos planus. Būtina įvertinti ir tai, kad su 7Pack gaunate ne tik gerą skonį, bet ir sveikatai palankų maistą, į ką viešo maitinimo įstaigose atsižvelgiama retai, ten svarbiausia – geras skonis, leidžiantis pritraukti daugiau klientų. Dažnai nė neįsivaizduojame, iš ko pagamintas kavinėje valgomas patiekalas, o juo labiau – kokia yra jo maistinė vertė.

7Pack mitybos planai padeda taupyti ir laiko atžvilgiu. Jums nebereikia kasdien lakstyti į parduotuvę norint pasirūpinti maistu. Ką jau kalbėti apie laiką, sugaištą patiekalų gamybai. Kai nereikia kasdien keliauti į prekybos centrą, sutaupote ir pinigų. Ne paslaptis, kad dauguma mūsų kone kiekvieno apsipirkimo metu į pirkinių krepšelį prisidedame visiškai nereikalingų dalykų, ypač, jeigu apsipirkti keliaujame alkani po darbo. Taigi 7Pack padeda taupyti visomis – tiek tiesiogine, tiek perkeltinėmis prasmėmis.


Leiskite mums prisidėti prie jūsų gyvenimo būdo gerinimo. Subalansuokite savo mitybą ir pasirūpinkite savo organizmo našumu pasirinkdami vieną iš 7pack mitybos planų.

Būkite sveiki ir laimingi!
7pack.lt – Tavo subalansuotos mitybos partneris

  • Krepšelis tuščias