kuo 7pack paslauga yra ypatinga
Kuo 7pack paslauga yra ypatinga?

Kodėl galite laikyti mus savo ištikimu partneriu, ne tik tiekiančiu sveiką ir subalansuotą maistą, bet ir besirūpinančiu jūsų sveikata bei gerove?

Taigi, kuo 7pack paslauga yra ypatinga?

  • Mes didelį dėmesį skiriame kokybiškų, daug maistinių medžiagų turinčių žaliavų parinkimui. Mūsų patyrę šefai ir mitybos specialistė kruopščiai kuria patiekalus, kurie užtikrintų optimalų baltymų, riebalų, angliavandenių ir vitaminų santykį.
  • Garantuojame klientui reikalingą patiekalų kaloringumą, o tai ypač svarbu tiems, kurie siekia kontroliuoti savo svorį ar palaikyti formą. Mūsų unikali kalorijų skaičiavimo sistema tiksliai apskaičiuoja pagamintų patiekalų kaloringumą, padeda lengvai suplanuoti racioną pagal energinę vertę. Tiksliai parinktas raciono kaloringumas savo ruožtu padeda išvengti nereikalingų užkandžių dienos metu.
  • Pasirinkę 7pack paslaugą sutaupysite laiko ir pastangų gaminant maistą. Jums nereikės nagrinėti produktų etikečių, užsiimti sunkiu kalorijų skaičiavimu ar leisti valandų valandas maisto prekių parduotuvėse ir virtuvėje. Mes prisiimsime šią atsakomybę, kad galėtumėte susitelkti į savo asmeninio gyvenimo kokybę, darbinius tikslus ir sveikatą.

Išvardinome pagrindinius argumentus, dėl ko mūsų paslauga yra protingas, ekonomiškas ir sveikas pasirinkimas kiekvienam, norinčiam palaikyti savo sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Visgi, kartais išgirstame kontrargumentus apie tai, kad sutaupyti laiko, pasirūpinti sveikata ir mėgautis įvairiu maistu be virtuvės rūpesčių galima ir valgant restoranuose bei kavinėse.

Štai kodėl 7Pack paslaugos pasirinkimas yra daug naudingesnis nei valgymas restoranuose:

  1. Jums nereikia gaišti laiko renkantis: iš pradžių reikia pasirinkti restoraną, toliau patiekalą, priderinti tą patiekalą prie likusio dienos maisto ir t.t. Nuolatinis poreikis rinktis atima daug laiko ir energijos.
  2. Jums nereikia galvoti apie patiekalo sudėtį, jo maistinę vertę ir kalorijų skaičių. Tai yra labai aktualu tiems, kas siekia kontroliuoti savo mitybą ir kalorijas. Restoranuose dažnai sunku nustatyti tikslų patiekalų kaloringumą, taip pat kontroliuoti porcijas.
  3. Jums nereikia pergyventi dėl maisto šviežumo ir pakartotino šildymo. Maisto ruošimas restoranuose dažnai siejamas su ilgalaikiu maisto saugojimu, pusgaminių užšaldymu, pakartotinu šildymu ir net galimu konservantų naudojimu. Mūsų maistas gaminamas prieš pat pristatymą, todėl galime išsaugoti visas naudingąsias produktų savybes ir skonį.
  4. Valgymą restoranuose derindami su maisto gaminimu namuose išleisite daug daugiau pinigų, nei pasirinkdami 7pack mitybos planą.

Mūsų tikslas – patenkinti jūsų skonio receptorius ir mitybos poreikius.

Pasirinkę mūsų paslaugą, jūs turite unikalią galimybę pasirūpinti savo sveikata, sutaupyti laiko bei pinigų ir mėgautis įvairiais gardžiais patiekalais, kurie prisideda prie Jūsų gerovės ir komforto.

Neatidėliokite savo sveikatos vėlesniam laikui – rinkitės mus ir šiandien pradėkite naują sveiko gyvenimo etapą! Savo mitybos planą galite išsirinkti ČIA.

 

  • Krepšelis tuščias