Ar būtina grąžinti panaudotus maisto indelius?

Ne, maisto indelių grąžinti nėra būtina – jie yra vienkartiniai ir lieka jums. Tačiau, jei norite prisidėti prie aplinkos saugojimo, mes mielai kviečiame juos grąžinti mums. Švariai išplautus, išsausintus ir neuždarytus indelius tiesiog sudėkite atgal į grąžinamą firminį šaltkrepšį, o mūsų komanda pasirūpins teisingu ir tvariu plastiko išrūšiavimu bei pridavimu perdirbimui.
Jei indelius nuspręsite pasilikti, juos galite patys išmesti į plastiko rūšiavimo konteinerius arba panaudoti buityje. Ši antrinio panaudojimo ir rūšiavimo iniciatyva padeda mums kartu mažinti ekologinį pėdsaką Vilniuje, Kaune, Alytuje bei Trakuose.